Kalender

Visa som:ListaRutor
Vecka 40
1
2
x
Hammarby Basket vs P05 All Star
Start
2 oktober 2020 18:15
Plats
Hagsätrahallen
x
DU17 vs Skuru Basket
Start
2 oktober 2020 19:00
Plats
Vällingbyhallen S
3
x
F07 Kälvesta-Nälsta vs Tureberg basket
Start
3 oktober 2020 10:30
Plats
Grimsta sporthall (Vällingby)
x
Norrköping Dolphins vs P06 Blackeberg Basket
Start
3 oktober 2020 10:30
Plats
Thorildshallen
x
Hammarby Basket vs P05 Vit
Start
3 oktober 2020 12:00
Plats
Hagsätrahallen
x
Kungsholmen Basket vs F07 Ekerö
Start
3 oktober 2020 12:30
Plats
Konradsbergshallen
x
Haga Haninge vs F07 KFUM Blackeberg
Start
3 oktober 2020 13:00
Plats
Brandbergshallen
x
HU19 Blackeberg Vit vs Hammarby Basket U17-19
Start
3 oktober 2020 14:00
Plats
Stora Mossen 2
x
F08 Nälsta vs Central Östermalm Vinröd
Start
3 oktober 2020 14:45
Plats
Vällingbyhallen L
x
DU19 vs Spånga Basket
Start
3 oktober 2020 15:30
Plats
Grimsta sporthall (Vällingby)
x
P07 KFUM Blackeberg vs Haga Haninge
Start
3 oktober 2020 16:15
Plats
Vällingbyhallen L
x
HU17 Blackeberg Vit vs KFUM Järfälla BBK
Start
3 oktober 2020 17:15
Plats
Grimsta sporthall (Vällingby)
x
F05 Röd vs Huddinge Basket
Start
3 oktober 2020 17:30
Plats
Thorildshallen
x
P08 East Vit vs Bollstanäs SK
Start
3 oktober 2020 17:45
Plats
Vällingbyhallen L
4
x
AIK Basket F06 vs F05 All Star
Start
4 oktober 2020 09:00
Plats
Vasalundshallen
x
P07 Vit vs Alvik Basket Grön
Start
4 oktober 2020 09:00
Plats
Riddersvik sph
x
F08 Vit vs Haga Haninge
Start
4 oktober 2020 10:30
Plats
Riddersvik sph
x
Alvik Basket Gul vs P05 Vit
Start
4 oktober 2020 12:00
Plats
Åkeshovshallen 1
x
F05 Vit vs Central Basket
Start
4 oktober 2020 13:45
Plats
Riddersvik sph
x
Viby Basket vs P06 Vit
Start
4 oktober 2020 13:45
Plats
Edsbergshallen
x
Haga Haninge vs P06 Blackeberg Basket
Start
4 oktober 2020 14:15
Plats
Brandbergshallen
x
F06 Blackeberg Basket vs VGB
Start
4 oktober 2020 15:30
Plats
Riddersvik sph
x
Hammarby Basket vs HU19
Start
4 oktober 2020 16:30
Plats
Farstahallen S
x
Spånga Basket vs DU17
Start
4 oktober 2020 16:45
Plats
Spångahallen
x
Norrtälje Basket vs P07 Grå
Start
4 oktober 2020 17:15
Plats
Roslagsskolan
Vecka 41
5
6
7
x
Alvik Basket Grön vs P06 KFUM Blackeberg
Start
7 oktober 2020 19:30
Plats
Thorildshallen
8
9
10
x
Södertälje BBK vs P07 KFUM Blackeberg
Start
10 oktober 2020 10:00
Plats
Rosenborgsskolan
x
F07 KFUM Blackeberg vs Duvbo IK Röd
Start
10 oktober 2020 10:30
Plats
Vällingbyhallen S
x
F05 All Star vs Alvik Basket (06)
Start
10 oktober 2020 12:00
Plats
Vällingbyhallen S
x
KFUM Lidingö Basket vs Blackeberg 06
Start
10 oktober 2020 12:15
Plats
Hersby Sporthall
x
Spånga Basket vs P08 East Vit
Start
10 oktober 2020 13:30
Plats
Spångahallen
x
P05 All Star vs Täby Basket
Start
10 oktober 2020 13:45
Plats
Vällingbyhallen S
x
Täby Basket vs F05 Vit
Start
10 oktober 2020 15:00
Plats
Byängshallen
x
DU19 vs Alvik Basket
Start
10 oktober 2020 15:30
Plats
Vällingbyhallen S
x
F06 Blackeberg Basket vs Skuru Basket
Start
10 oktober 2020 17:15
Plats
Vällingbyhallen S
x
Kungsholmen Basket vs HU19 Blackeberg Vit
Start
10 oktober 2020 17:15
Plats
Konradsbergshallen
x
Skuru Basket Grön vs F07 Villastan
Start
10 oktober 2020 18:00
Plats
Nacka Sporthall
x
AIK Basket vs HU19
Start
10 oktober 2020 18:00
Plats
Vasalundshallen
11
x
F08 Ängby vs Kungsholmen Essingen
Start
11 oktober 2020 09:00
Plats
Vällingbyhallen S
x
F07 Villastan vs KFUM Fryshuset Bagis
Start
11 oktober 2020 10:30
Plats
Riddersvik sph
x
F06 All Star vs Södertälje BBK
Start
11 oktober 2020 12:00
Plats
Vällingbyhallen S
x
Alvik Basket Grön vs P06 Vit
Start
11 oktober 2020 12:00
Plats
Åkeshovshallen 2
x
P08 Villastan vs FUBB BASKET
Start
11 oktober 2020 13:30
Plats
Vällingbyhallen L
x
Huddinge Basket vs HU17 Blackeberg
Start
11 oktober 2020 13:45
Plats
Edbohallen
x
P05 Vit vs Central Basket Vinröd
Start
11 oktober 2020 13:45
Plats
Riddersvik sph
x
Blackeberg 06 vs KFUM Fryshuset Basket
Start
11 oktober 2020 13:45
Plats
Vällingbyhallen S
x
F07 Ekerö vs KFUM Lidingö Basket
Start
11 oktober 2020 14:15
Plats
Mälaröhallen
x
F07 Kälvesta-Nälsta vs KFUM Uppsala Basket Röd
Start
11 oktober 2020 15:00
Plats
Vällingbyhallen L
x
Alvik Basket vs Damlaget
Start
11 oktober 2020 15:00
Plats
Åkeshovshallen
x
DU17 vs Tureberg Vit
Start
11 oktober 2020 15:30
Plats
Vällingbyhallen S
x
KFUM Fryshuset Basket vs F05 Röd
Start
11 oktober 2020 15:30
Plats
Brännkyrkahallen L
x
Täby Basket Röd vs P07 Grå
Start
11 oktober 2020 15:30
Plats
Byängshallen
x
P08 East Röd vs KFUM Lidingö Basket
Start
11 oktober 2020 15:45
Plats
Mälaröhallen
x
P06 KFUM Blackeberg vs AIK Basket
Start
11 oktober 2020 17:15
Plats
Riddersvik sph
x
Alvik Basket vs Herrlaget
Start
11 oktober 2020 18:00
Plats
Åkeshovshallen
Vecka 42
12
13
x
Bollstanäs SK vs F06 All Star
Start
13 oktober 2020 19:15
Plats
Grimstahallen (U-Väsby)
14
15
16
x
Järva Devils vs F06 RM
Start
16 oktober 2020 18:00
Plats
Vällingbyhallen S
x
Alvik Basket vs P06 RM
Start
16 oktober 2020 20:00
Plats
Vällingbyhallen S
17
x
Växjö Ravens vs P06 Vit RM
Start
17 oktober 2020 09:00
Plats
Nacka Sporthall
x
Viby Basket Röd vs F08 Nälsta
Start
17 oktober 2020 09:15
Plats
Sollentuna Sporthall B
x
BK Höken vs F05 RM
Start
17 oktober 2020 10:00
Plats
Vasalundshallen
x
KFUM Lidingö Basket vs P07 Vit
Start
17 oktober 2020 10:30
Plats
Källängens skola
x
Alvik Basket Vit vs F07 KFUM Blackeberg
Start
17 oktober 2020 10:45
Plats
Stora Mossen 2
x
P07 Grå vs Tureberg Blå
Start
17 oktober 2020 10:45
Plats
Grimsta sporthall (Vällingby)
x
F06 RM vs Västerås Basket
Start
17 oktober 2020 11:30
Plats
Vällingbyhallen S
x
P07 KFUM Blackeberg vs Kungsholmen Basket
Start
17 oktober 2020 12:15
Plats
Grimsta sporthall (Vällingby)
x
KFUM Fryshuset Basket vs P08 East Röd
Start
17 oktober 2020 12:15
Plats
Liljeholmshallen
x
Åkersberga Basket vs HU19
Start
17 oktober 2020 12:30
Plats
Skärgårdsstadshallen
x
Hammarby Basket vs P05 RM
Start
17 oktober 2020 13:00
Plats
Pilängshallen, Lomma
x
Östersund Basket vs Damlaget
Start
17 oktober 2020 14:00
Plats
Östersunds Sporthall
x
P06 RM vs Högsbo Basket
Start
17 oktober 2020 15:30
Plats
Vällingbyhallen S
x
Arvika Basket vs P06 Vit RM
Start
17 oktober 2020 17:30
Plats
Nacka Sporthall
x
P05 RM vs Lobas
Start
17 oktober 2020 19:30
Plats
Pilängshallen, Lomma
18
x
Tensta Basket vs P07 Svart
Start
18 oktober 2020 09:00
Plats
Tenstahallen
x
Ockelbo Basket vs P05 RM
Start
18 oktober 2020 10:00
Plats
Pilängshallen, Lomma
x
P06 RM vs IK Eos Grön
Start
18 oktober 2020 11:30
Plats
Vällingbyhallen S
x
F05 RM vs KFUM Uppsala Basket
Start
18 oktober 2020 12:30
Plats
Vasalundshallen
x
KFUM Fryshuset Älvsjö vs F07 Ekerö
Start
18 oktober 2020 14:30
Plats
Enskedehallen L
x
P06 Vit RM vs Skuru Basket
Start
18 oktober 2020 14:30
Plats
Nacka Sporthall
x
F06 RM vs Fryshuset Basket
Start
18 oktober 2020 15:30
Plats
Vällingbyhallen S
x
KFUM Fryshuset Basket vs F08 Vit
Start
18 oktober 2020 16:00
Plats
Enskedehallen L
x
Viby Basket vs DU19
Start
18 oktober 2020 17:15
Plats
Edsbergshallen
x
HU19 Blackeberg Vit vs Åkersberga Basket
Start
18 oktober 2020 17:15
Plats
Grimsta sporthall (Vällingby)
x
Fryshuset Basket vs HU17 Blackeberg Vit
Start
18 oktober 2020 17:15
Plats
Kämpetorpshallen 2
x
AIK Basket vs F05 RM
Start
18 oktober 2020 18:15
Plats
Vasalundshallen
x
P06 Vit RM vs Kungsholmen Basket
Start
18 oktober 2020 20:00
Plats
Nacka Sporthall
Vecka 43
19
20
21
22
23
24
x
Herrlaget vs Luleå Steelers
Start
24 oktober 2020 14:45
Plats
Vällingbyhallen S
x
Damlaget vs Norrort
Start
24 oktober 2020 17:15
Plats
Vällingbyhallen S
25
Vecka 44
26
27
28
29
30
31
x
KFUM Fryshuset Basket vs Damlaget
Start
31 oktober 2020 15:00
Plats
Fryshuset
Events
Möten
Matcher
Klubbhändelser