Kalender

Visa som:ListaRutor
Mån Tis Ons Tor Fre Lör Sön
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
x
F03 vs Norrköping Dolphins
Start
15 september 2018 12:15
Plats
Åkeshovshallen 2
x
AIK Basket vs P03 All Star
Start
15 september 2018 12:30
Plats
Vasalundshallen
x
F03 Röd vs Shanta Vit
Start
15 september 2018 14:15
Plats
Åkeshovshallen 1
x
Åkersberga Basket vs P05 Röd
Start
15 september 2018 14:45
Plats
Sörahallen
x
Spånga Basket vs Damutveckling 00-02
Start
15 september 2018 16:45
Plats
Spångahallen
16
x
F06 Röd vs FUBB MB
Start
16 september 2018 14:15
Plats
Vällingbyhallen L
x
F06 East vs Djursholm Indians
Start
16 september 2018 14:15
Plats
Vällingbyhallen S
x
KFUM Lidingö Basket vs F03 Röd
Start
16 september 2018 15:00
Plats
Hersby Sporthall
x
F06 West vs Skuru Basket Grön
Start
16 september 2018 15:45
Plats
Vällingbyhallen S
17
18
19
20
21
x
KFUM Fryshuset vs F03 Röd
Start
21 september 2018 20:00
Plats
Brännkyrkahallen S
22
x
F05 West vs Alvik Basket
Start
22 september 2018 09:00
Plats
Riddersvik sph
x
P04 East vs Tureberg Basket
Start
22 september 2018 10:30
Plats
Riddersvik sph
x
Järva Devils vs F06 East
Start
22 september 2018 10:45
Plats
Husbyhallen
x
DU19 vs Norrköping Dolphins
Start
22 september 2018 12:15
Plats
Enskedehallen L
x
F05 Kälvesta vs Spånga Basket 05
Start
22 september 2018 12:15
Plats
Riddersvik sph
x
Spånga Basket vs F04 Röd
Start
22 september 2018 13:15
Plats
Spångahallen
x
KFUM Tyresö vs F05 East
Start
22 september 2018 14:00
Plats
Bollmorahallen
x
Kungsholmen Eira vs F06 West
Start
22 september 2018 14:15
Plats
Konradsbergshallen
x
KFUM Fryshuset 8 vs F05 Vit
Start
22 september 2018 15:30
Plats
Brännkyrkahallen S
x
P04 All Star vs AIK Basket
Start
22 september 2018 17:15
Plats
Grimsta sporthall (Vällingby)
23
x
Djursholm Indians vs F06 Röd
Start
23 september 2018 09:00
Plats
Fribergahallen
x
P05 Röd vs KFUM Uppsala
Start
23 september 2018 10:45
Plats
Riddersvik sph
x
F04 East All Star vs Täby Basket
Start
23 september 2018 12:15
Plats
Riddersvik sph
x
Alvik Basket vs P04 West
Start
23 september 2018 12:15
Plats
Stora Mossen 2
x
KFUM Fryshuset vs P06 KFUM Blackeberg
Start
23 september 2018 12:30
Plats
Brännkyrkahallen S
x
F04 West All Star vs KFUM Fryshuset
Start
23 september 2018 14:00
Plats
Riddersvik sph
x
Djursholm Indians vs P05 All Star
Start
23 september 2018 15:30
Plats
Fribergahallen
x
F03 vs FUBB MB
Start
23 september 2018 15:45
Plats
Riddersvik sph
x
KFUM Uppsala vs Herrlaget
Start
23 september 2018 16:00
Plats
SEB USIF Arena
x
P03 All Star vs Täby Basket
Start
23 september 2018 17:30
Plats
Riddersvik sph
24
25
26
27
28
29
x
F06 West vs KFUM Lidingö
Start
29 september 2018 09:00
Plats
Thorildshallen
x
F06 Röd vs Blackeberg Villastan
Start
29 september 2018 09:15
Plats
Riddersvik sph
x
F06 East vs Shanta Röd
Start
29 september 2018 10:45
Plats
Riddersvik sph
x
F04 Röd vs FUBB MB
Start
29 september 2018 12:15
Plats
Thorildshallen
x
DU19 vs Spånga Basket
Start
29 september 2018 14:00
Plats
Thorildshallen
x
Hammarby basket vs P03 All Star
Start
29 september 2018 14:00
Plats
Farstahallen 4 (Farsta IP)
x
Kungsholmen 2 vs P04 West
Start
29 september 2018 16:00
Plats
Konradsbergshallen
x
F04 West All Star vs Södertälje BBK Vit
Start
29 september 2018 16:15
Plats
Stora Mossen 2
x
Central Vinröd vs F05 Kälvesta
Start
29 september 2018 16:15
Plats
Gärdeshallen
x
Spånga Basket vs F04 East All Star
Start
29 september 2018 16:45
Plats
Spångahallen
30
x
P04 East vs KFUM Fryshuset 6
Start
30 september 2018 12:15
Plats
Riddersvik sph
x
KFUM Fryshuset 9 vs P04 West
Start
30 september 2018 13:45
Plats
Brännkyrkahallen L
x
Damlaget vs KFUM Östersund
Start
30 september 2018 14:00
Plats
Vällingbyhallen S
x
P06 KFUM Blackeberg vs Hammarby Basket
Start
30 september 2018 15:45
Plats
Vällingbyhallen L
x
Herrlaget vs KFUM Lidingö Basket
Start
30 september 2018 16:30
Plats
Vällingbyhallen S
x
Huddinge Basket Röd vs F05 Kälvesta
Start
30 september 2018 17:15
Plats
Edbohallen
x
F03 Röd vs Central Basket
Start
30 september 2018 17:30
Plats
Vällingbyhallen L
x
Damutveckling 00-02 vs Alvik Basket
Start
30 september 2018 18:30
Plats
Vällingbyhallen S
Events
Möten
Matcher
Klubbhändelser