Kalender

Visa som:ListaRutor
Mån Tis Ons Tor Fre Lör Sön
1
x
P07 Vit vs Central Basket
Start
1 december 2019 09:00
Plats
Vällingbyhallen S
x
F05 West vs Viby Basket Röd
Start
1 december 2019 10:30
Plats
Vällingbyhallen S
x
Norrköping Dolphins vs Blackeberg 06
Start
1 december 2019 12:00
Plats
Riddersvik sph
x
KFUM Örebro vs F05 West Vit
Start
1 december 2019 12:45
Plats
Thorildshallen
x
P06 Vit vs KFUM Uppsala Basket Wolf Pack
Start
1 december 2019 13:15
Plats
Vällingbyhallen L
x
P04 Utveckling vs Tensta BBK
Start
1 december 2019 13:30
Plats
Mälaröhallen
x
HU19 vs Skuru Basket Grön
Start
1 december 2019 13:45
Plats
Riddersvik sph
x
Västerås Basket vs Damlaget
Start
1 december 2019 14:00
Plats
Viksängsskolan
x
Herrlaget vs Ockelbo Basket
Start
1 december 2019 15:00
Plats
Vällingbyhallen S
x
Skuru Basket Vit vs F07 Vällingby-Ängby
Start
1 december 2019 16:15
Plats
Skuru Sporthall
2
3
4
5
6
7
x
F07 Kälvesta vs KFUM Uppsala Basket Röd
Start
7 december 2019 10:45
Plats
Vällingbyhallen S
x
Botkyrka Basket vs F04 KFUM Blackeberg
Start
7 december 2019 11:15
Plats
Kärsby sph
x
F06 East vs Haga Haninge Röd
Start
7 december 2019 13:15
Plats
Vällingbyhallen L
x
Skuru Basket Grön vs P06 KFUM Blackeberg
Start
7 december 2019 13:15
Plats
Nacka Sporthall
x
Sigtuna BBK vs HU19 Blackeberg Vit
Start
7 december 2019 13:15
Plats
Steningehöjdens sph
x
FUBB MB vs F06 Vit
Start
7 december 2019 13:45
Plats
Bro Sporthall
x
Huddinge vs P04 Utveckling
Start
7 december 2019 14:00
Plats
Stuvstahallen
x
F06 Villastan vs Fryshuset Södermalm
Start
7 december 2019 14:45
Plats
Vällingbyhallen L
x
Herrlaget vs KFUM Sundsvall Basket
Start
7 december 2019 15:00
Plats
Vällingbyhallen S
x
F02-03 Bredd vs Tureberg Basket
Start
7 december 2019 15:45
Plats
Thorildshallen
8
x
F07 Nälsta vs Blackeberg Kälvesta
Start
8 december 2019 09:00
Plats
Vällingbyhallen S
x
AIK Basket Svart vs P06 Blackeberg Basket
Start
8 december 2019 09:30
Plats
Vasalundshallen
x
P07 KFUM Blackeberg vs AIK Basket
Start
8 december 2019 10:30
Plats
Vällingbyhallen S
x
Spånga Basket Vit vs F06 West
Start
8 december 2019 12:00
Plats
Spångahallen
x
F07 Vällingby-Ängby vs Södertälje BBK Vit
Start
8 december 2019 12:00
Plats
Vällingbyhallen S
x
Huddinge vs P04 All Star
Start
8 december 2019 12:15
Plats
Edbohallen
x
F06 Ängby vs Kungsholmen Konradsberg
Start
8 december 2019 13:15
Plats
Vällingbyhallen L
x
Östervåla Buzzards vs F06 Villastan
Start
8 december 2019 14:45
Plats
Vällingbyhallen L
x
Djursholm Indians röd vs P07 Blackeberg Basket
Start
8 december 2019 15:00
Plats
Fribergahallen
x
F07 Ekerö vs Kungsholmen Eira
Start
8 december 2019 15:15
Plats
Mälaröhallen
9
10
11
12
x
AIK Basket 05 vs F04 Blackeberg Basket
Start
12 december 2019 19:45
Plats
Stora Mossen 2
13
x
Hammarby Basket vs P04 All Star
Start
13 december 2019 20:00
Plats
Hagsätrahallen
14
x
F06 Vällingby vs Alvik Basket
Start
14 december 2019 09:00
Plats
Thorildshallen
x
Fryshuset Södermalm vs F06 Röd
Start
14 december 2019 09:00
Plats
Vintervikens sph
x
F07 Kälvesta vs Fryshuset Basket
Start
14 december 2019 09:00
Plats
Grimsta sporthall (Vällingby)
x
DU19 vs HAGA BG Dolphins
Start
14 december 2019 10:30
Plats
Grimsta sporthall (Vällingby)
x
Hammarby Basket vs F06 Ängby
Start
14 december 2019 10:30
Plats
Hagsätrahallen
x
Alvik Basket vs P06 Vit
Start
14 december 2019 10:45
Plats
Stora Mossen 2
x
P05 Vit vs KFUM Sundsvall Basket
Start
14 december 2019 12:00
Plats
Tenstahallen
x
F04 KFUM Blackeberg vs Östersund Basket
Start
14 december 2019 12:15
Plats
Grimsta sporthall (Vällingby)
x
F06 West vs Alvik Basket 07
Start
14 december 2019 12:15
Plats
Thorildshallen
x
Kungsholmen Eira vs F07 Vällingby-Ängby
Start
14 december 2019 12:15
Plats
Konradsbergshallen
15
x
KFUM Uppsala Basket Röd vs F07 Villastan
Start
15 december 2019 09:30
Plats
SEB USIF Arena
x
Täby Basket vs F07 Nälsta
Start
15 december 2019 11:00
Plats
Byängshallen
x
P06 Blackeberg Basket vs Åkersberga Basket
Start
15 december 2019 12:15
Plats
Riddersvik sph
x
Järva Devils vs F05 West Vit
Start
15 december 2019 13:30
Plats
Husbyhallen
x
Skuru Basket vs P07 Vit
Start
15 december 2019 13:30
Plats
Tippen Sporthall
x
F06 Röd vs Viby Basket Gul
Start
15 december 2019 13:45
Plats
Riddersvik sph
x
KFUM Uppsala vs Herrlaget
Start
15 december 2019 15:00
Plats
SEB USIF Arena
x
Central Basket vs F05 East
Start
15 december 2019 15:15
Plats
Gärdeshallen
x
Tensta Basket vs P07 Röd
Start
15 december 2019 15:30
Plats
Tenstahallen
x
P05 All Star vs Täby Basket
Start
15 december 2019 17:15
Plats
Riddersvik sph
16
17
18
x
Damlaget vs KFUM Uppsala
Start
18 december 2019 19:00
Plats
Vällingbyhallen S
19
x
F04 KFUM Blackeberg vs AIK Basket
Start
19 december 2019 19:45
Plats
Stora Mossen 2
20
x
Fryshuset Basket vs DU19
Start
20 december 2019 20:00
Plats
Brännkyrkahallen S
21
x
KFUM Östersund vs Damlaget
Start
21 december 2019 15:00
Plats
Östersunds Sporthall
x
KFUM Uppsala Basket vs HU19
Start
21 december 2019 16:30
Plats
SEB USIF Arena
22
x
KFUM Järfälla vs Herrlaget
Start
22 december 2019 13:00
Plats
Jakobsberg Sporthall
x
F04 Blackeberg Basket vs AIK Basket 05
Start
22 december 2019 13:45
Plats
Riddersvik sph
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Events
Möten
Matcher
Klubbhändelser